Ślub humanistyczny – Osada Marianów

K&Ł

__________________________________________________________
Stylizowany Ślub humanistyczny – Osada Marianów | Zarzecze
__________________________________________________________
   Stylizowany Ślub humanistyczny to coś co zawsze chcieliśmy wykonać z naszą ekipą. Przy takim projekcie nie ogranicza nas NIC.
Możemy rozpędzić naszą kreatywność do granic możliwości. Tak było tym razem! Dlaczego? Bo prócz tego, że nasz plan mógł być zrealizowany, to jeszcze mogliśmy podzielić się nim z innymi kreatywnymi fotografami i filmowcami. Tak podzielić się – gdyż Gabi postanowiła, że zorganizuje wydarzenie którego ze świecą szukać w naszych okolicach.

   Ślub humanistyczny to totalna dowolność.
Możecie zrealizować CO TYLKO PRZYJDZIE WAM DO GŁOWY – NIE OGRANICZA WAS NIC.

   Taki ślub oznacza poszukiwanie oryginalności i wyjątkowości w trakcie ceremonii ślubnej. Oryginalność w tym przypadku to: wybór miejsca – możecie zorganizować Wasz ślub na krańcu góry, gdzie dolecicie helikopterem, a możecie też wykonać go na pięknej polanie w środku lasu.
Scenariusz ceremonii też jest całkowicie spersonalizowany i dostosowany do Was. Może przybrać formę bardziej lub mniej oficjalną.
Kluczowe są przede wszystkim teksty przysiąg i treści które będziecie sobie ślubować.

Nie są to sztywne 'teksty’ które wymawiają wszyscy – bowiem sami je piszecie – z głębi serca!

   Dlatego też pamiętajcie, że to wspaniały dzień – Twój i Twojej drugiej połówki, zrealizujcie swoje marzenie, bo będziecie ten dzień wspominać już zawsze, będziecie wracać do zdjęć z tego dnia i co rusz się wzruszać lub myśleć – dlaczego daliśmy sobie wejść na głowę i nie zrobiliśmy tego tak jak planowaliśmy od początku. Idźcie za głosem serca, niech będzie pięknie!

__________________________________________________________

Osada Marianów | Kolorowy stylizowany ślub humanistyczny

__________________________________________________________

   Osada Marianów „Jest takie miejsce” to przeurocze miejsce schowane w Zarzeczu na podkarpaciu, od razu oczaruje Was swoim spokojem i ciszą.
Osada Marianów – tutaj czas się zatrzymuje, natura jest na wyciągnięcie ręki, a imprezy nabierają innego wymiaru. Tutaj zorganizujesz urodziny dla dziecka i integracje szkole z animatorami, a także małe przyjęcia rodzinne np. chrzciny, komunie, małe wesela.
Odbywają się tu również koncerty i warsztaty. Ma klimat który uwielbiam, prowadzą ją super ludzie, którzy zawsze służą dobrą radą i chęcią pomocy.

Uwierz mi, że nie zechcesz stamtąd wyjechać! Poza pięknym lasem i sadem znajduje się tam przepiękna stodoła, która idealnie wpasowała się w nasz klimat…


__________________________________________________________

Stylizowany Ślub humanistyczny – Osada Marianów – o samym wydarzeniu

__________________________________________________________

Jak już mogliście przeczytać na samym wstępie – wydarzenie zostało zorganizowane przez Gabkę.
Odbyło się 4 maja 2022 i było to pierwsze wydarzenie, które było początkiem (mam taką nadzieje) kolejnych tak wspaniałych eventów organizowanych w naszej okolicy przez tą zdolną bestie!
W wydarzeniu wzięło udział wielu zdolnych fotografów i filmowców, ale żeby mogli oni zapisać na swoich kadrach to co się tam działo ktoś musiał jeszcze pomagać przy tym wydarzeniu, a byli to wspaniali ludzie:

Wszystko odbyło się we wspaniałym miejscu jakim jest Osada Marianów
Dekoracjami zajęła się wspaniała Cyncynopolanka
Muzyką zajęli się DJ.BestBrothers
Pozowali nam cudowni zakochani Karina i Łukasz
Świadkami byli Natalia i Hubert
O fryzury zadbała Kasia z Creative Atelier
A o makijaże  AK beautybar
Genialny słodki stół wykonała dla nas Agata
Papeterię wykonała kolejna zdolna Agatka
Ślubu udzielił Mikołaj
Pyszne drinki serwowali nam chłopaki z Cocktail Factory
Była z nami też Najlepsza Fotobudka w Mieście
Była z nami też Viola Polska Weddingplaner, która załatwiła nam przepiękną suknię od PARIS Manufaktura Sukien


   W czasie wydarzenia każdy mógł uwiecznić lokalizację wydarzenia, przepiękną stodołę czy też polanę na której odbył się ślub humanistyczny.
Były również przygotowania Panny Młodej – w ogrodzie i Pana Młodego – w klimatycznej starej chacie! Wykonać detale ślubne, papeterię i inne dodatki. Po przygotowaniach odbył się ślub humanistyczny. Każdy moment był czymś totalnie odjechanym. Można np wspomnieć wjazd świadka i świadkowej na taczce – rzucających kwiaty czy też czytanie przygotowanych przemówień i przysięg, które chwytały za serce każdego z uczestników. Końcówka wydarzenia to również wspaniała sesja ślubna czy też zdjęcia z zabawy weselnej w stodole! Było ekstra i na najwyższym poziomie! Jestem pewien, że każdy z uczestników wrócił do domu z mega 'bananem na twarzy’ mimo intensywności całego wydarzenia oraz z 'walizką’ pięknych kadrów!

A teraz zapraszam Cię do obejrzenia mojego reportażu z dnia…

You may also like

Back to Top