CZEŚĆ

Miło mi Was tutaj gościć!

Jestem Kamil.
Fotograf ślubny Lublin

Wraz z Gabrielą oraz Jonatanem tworzymy zgraną ekipę z woj. lubelskiego i stworzymy dla Was przepiękne zdjęcia i film ślubny.
📷
KIM JESTEŚMY?
Fajnymi, otwartymi ludźmi. Dobranym teamem, który całkiem dobrze się czuje w swoim towarzystwie.

Wszystkie piękne momenty, których doświadczamy z parami takimi jak Wy, dają nam taką siłę, energię i optymizm, że nie chcemy zwalniać tempa i pracujemy zawsze na 120%.
📷
CO ROBIMY?
Sesja narzeczeńska | Reportaż Ślubny | Plener Ślubny | Sesje dla par
W OFERCIE POSIADAM RÓWNIEŻ:

Reportaż Chrztu Świętego | Fotografia Komunijna | Fotografia Studniówkowa
📷
JAK PRACUJEMY?
Spokojnie, dyskretnie, autentycznie.
Nie tworzymy dystansu, a raczej staramy się wprowadzić luźną atmosferę.

Chłoniemy Wasze emocje, sami też się wzruszamy. Wyłapujemy sytuacje, o których często nie mieliście pojęcia. Obserwujemy. Uśmiechamy się. Zachowujemy zimną krew. Pomagamy. Czasem robimy głupie miny ;)

Nasze reportaże ślubne mógłbym określić jednym słowem – SZCZĘŚCIE. Wasze, bo ślub to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu i nasze, bo możemy zatrzymać w kadrze coś niesamowitego - MIŁOŚĆ. Autentyczne EMOCJE to coś, co definiuje nasze reportaże ślubne. Staramy się, abyście po latach, otwierając swój album ślubny czy oglądając film, mogli powiedzieć „to MIŁOŚĆ”, bo właśnie o miłość w tym wszystkim chodzi.
📷
Reportaż ślubny to nie tylko dokument, który odzwierciedla to, jak rzeczywiście wyglądało wszystko wokół. Każdy najmniejszy detal buduje historię tego niezwykłego dnia. Standardowe kadry to nie wszystko. Nasz reportaż ślubny to przede wszystkim wielkie emocje, ważne momenty, wymowne gesty, czułe spojrzenia…i momenty, które szybko przemijają, a zostają uchwycone w naszych kadrach.

Dbamy o to, by Wasz 
reportaż ślubny był przepiękny, unikalny, niepowtarzalny oraz żebyście ze wzruszeniem i uśmiechem mogli po latach przeglądać swój album ślubny.

Nie lubimy sztucznych, ustawianych kadrów i nie ingerujemy w przebieg
ślubu i wesela – czujemy za to ogromną ekscytację, tworząc reportaże ślubne z najważniejszego dnia w Waszym życiu. Emocje, jakie towarzyszą nam, są bardzo podobne do tych, które Wy przeżywacie w dniu ślubu – ekscytujące oczekiwanie, poprzez wzruszenia podczas ceremonii, a kończąc na radosnej zabawie. To właśnie jest kwintesencja zdjęć i filmów ślubnych.
📷
GDZIE NAS ZNAJDZIECIE?
Jesteśmy ekipą fotograficzno-filmowym z województwa lubelskiego, a dokładnie z Chełma, lecz jesteśmy mobilni i zawsze chętni do podróżowania :)

📷
WYBRANE HISTORIE ŚLUBNE NA BLOGU
Zobacz kilka aktualnych reportaży ślubnych.  W trakcie ślubu i wesela fotografuję bardzo dyskretnie, tak aby nie przeszkadzać nowożeńcom i najbliższym w przeżywaniu i świętowaniu tych ważnych chwil. Zawsze staram się, aby na fotografiach wiernie oddać charakter i atmosferę wesela.
Na etapie wyboru fotografa ślubnego ważne jest, aby zobaczyć więcej zdjęć z jednego ślubu lub sesji zdjęciowej. Dlatego polecam Twojej uwadze kilka wpisów na moim blogu, gdzie zobaczysz więcej zdjęć ze ślubu i wesela. Fotografia ślubna to nie tylko umiejętność tworzenia pojedynczych, ładnych zdjęć, ale także układanie ich w spójną historię, a to jest możliwe, gdy zestawimy kilka zdjęć ślubnych ze sobą w odpowiedniej kolejności.
📷
WYBRANE FILMY ŚLUBNE
Film ślubny to przede wszystkim intymna opowieść o Waszej miłości, która zapisana zostanie na wiele lat. Naszym priorytetem jest uchwycenie najważniejszych momentów dnia ślubu, które składają się na unikalną i niepowtarzalną historię Waszej miłości. Zwracamy uwagę na naturalność, emocje, spojrzenia pełne miłości i wzruszeń, a także delikatne gesty, jak splot Waszych dłoni czy uśmiech na twarzach Waszych bliskich. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do filmowania, zatrzymujemy dla Was te chwile na zawsze, tworząc piękny i wyjątkowy film ślubny.
📷
INSTAGRAM
KONTAKT
KONTAKT@UCHWYCENIWKADRZE.PL
Back to Top