CZEŚĆ

Miło mi Was tutaj gościć!

Jestem Kamil.
Fotograf ślubny Lublin 
i bardzo się cieszę, że odwiedzasz moją stronę.

Chcę aby moje kadry opowiadały Waszą historię. Szukam tego, co na pierwszy rzut oka niewidoczne lub nieistotne – uśmiechu, przenikliwego spojrzenia, ekscytacji, ale również łez. Dzięki wykonanym przeze mnie zdjęciom, bezcenne wspomnienia zostaną z Wami już na zawsze!  

📷
JAK PRACUJE?
W dniu ślubu jestem bacznym obserwatorem. Nie kreuje, nie ustawiam - to nie plan filmowy i napisany scenariusz. Stawiam na naturalny reportaż, który kreujecie WY i wasi goście.

Wyłapuje sytuacje, o których często nie mieliście pojęcia. Obserwuje. Uśmiecham się. Zachowuje zimną krew. Pomagam.

Staram się pozostawać niewidoczny, przebywać w tle, jak najmniej zwracać na siebie uwagę. Jednocześnie jestem obecny tam gdzie być muszę, w najważniejszych i kluczowych momentach.

Sytuacja zmienia się po wejściu na salę weselną, gdzie potrafię wskoczyć w tańczące 'kółeczko', by rozbujać jeszcze bardziej towarzystwo i zachęcić do szaleństwa na parkiecie.

Moje reportaże ślubne mógłbym określić jednym słowem – SZCZĘŚCIE. Wasze, bo ślub to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu i również mój, bo mogę zatrzymać w kadrze coś niesamowitego - MIŁOŚĆ. Autentyczne EMOCJE to coś, co definiuje moje reportaże ślubne. Staram się, abyście po latach, otwierając swój album ślubny czy oglądając film, mogli powiedzieć „to MIŁOŚĆ”, bo właśnie o miłość w tym wszystkim chodzi.

📷
CO ROBIĘ?
Sesja narzeczeńska | Reportaż Ślubny | Plener Ślubny | Sesje dla par
W OFERCIE POSIADAM RÓWNIEŻ:

Reportaż Chrztu Świętego | Fotografia Komunijna | Fotografia Studniówkowa
📷
Reportaż ślubny to nie tylko dokument, który odzwierciedla to, jak rzeczywiście wyglądało wszystko wokół. Każdy najmniejszy detal buduje historię tego niezwykłego dnia. Standardowe kadry to nie wszystko. Nasz reportaż ślubny to przede wszystkim wielkie emocje, ważne momenty, wymowne gesty, czułe spojrzenia…i momenty, które szybko przemijają, a zostają uchwycone w naszych kadrach.

Dbamy o to, by Wasz 
reportaż ślubny był przepiękny, unikalny, niepowtarzalny oraz żebyście ze wzruszeniem i uśmiechem mogli po latach przeglądać swój album ślubny.

Nie lubimy sztucznych, ustawianych kadrów i nie ingerujemy w przebieg
ślubu i wesela – czujemy za to ogromną ekscytację, tworząc reportaże ślubne z najważniejszego dnia w Waszym życiu. Emocje, jakie towarzyszą nam, są bardzo podobne do tych, które Wy przeżywacie w dniu ślubu – ekscytujące oczekiwanie, poprzez wzruszenia podczas ceremonii, a kończąc na radosnej zabawie. To właśnie jest kwintesencja zdjęć i filmów ślubnych.
📷
GDZIE MNIE ZNAJDZIECIE?
Jestem z województwa lubelskiego, a dokładnie z Chełma, lecz jestem otwarty i zawsze chętny do podróżowania :)

📷
WYBRANE HISTORIE ŚLUBNE NA BLOGU
Zobacz kilka aktualnych reportaży ślubnych.  W trakcie ślubu i wesela fotografuję bardzo dyskretnie, tak aby nie przeszkadzać nowożeńcom i najbliższym w przeżywaniu i świętowaniu tych ważnych chwil. Zawsze staram się, aby na fotografiach wiernie oddać charakter i atmosferę wesela.
Na etapie wyboru fotografa ślubnego ważne jest, aby zobaczyć więcej zdjęć z jednego ślubu lub sesji zdjęciowej. Dlatego polecam Twojej uwadze kilka wpisów na moim blogu, gdzie zobaczysz więcej zdjęć ze ślubu i wesela. Fotografia ślubna to nie tylko umiejętność tworzenia pojedynczych, ładnych zdjęć, ale także układanie ich w spójną historię, a to jest możliwe, gdy zestawimy kilka zdjęć ślubnych ze sobą w odpowiedniej kolejności.
📷
WYBRANE FILMY ŚLUBNE
Film ślubny to przede wszystkim intymna opowieść o Waszej miłości, która zapisana zostanie na wiele lat. Moim priorytetem jest uchwycenie najważniejszych momentów dnia ślubu, które składają się na unikalną i niepowtarzalną historię Waszej miłości. Zwracam uwagę na naturalność, emocje, spojrzenia pełne miłości i wzruszeń, a także delikatne gesty, jak splot Waszych dłoni czy uśmiech na twarzach Waszych bliskich. Dzięki pasji do filmowania, zatrzymam dla Was te chwile na zawsze, tworząc piękny i wyjątkowy film ślubny.
📷
INSTAGRAM
KONTAKT
KONTAKT@UCHWYCENIWKADRZE.PL
Back to Top