Sesja narzeczeńska w sadzie – Kazimierz Dolny

O&A

__________________________________________
Sesja miłosna w sadzie - Kazimierz Dolny
__________________________________________
   Bardzo doceniam zaangażowanie Pary Młodej podczas wyboru miejsca sesji narzeczeńskiej czy sesji ślubnej.
Tak właśnie było tym razem … Ola i Artur doskonale wiedzieli jakich zdjęć oczekują. Był maj, więc nie trudno się domyślić, że wybór padł na kwitnący sad i ogólnie motyw przewodni 'dużo kwiatów.

W naszej okolicy (Chełm i okolice) ciężko było o miejsce, które będzie tak bogate w kwitnące sady – dlatego też wybór padł na Kazimierz Dolny.
_________________________________________________________________
Sesja narzeczeńska wśród kwiatów – sesja miłosna w sadzie Kazimierz Dolny
_________________________________________________________________
   Często powtarzam moim Parom Młodym, że warto wykonać sesję narzeczeńską. Poza pięknymi zdjęciami, które będą wspaniałą pamiątką oraz uzupełnieniem albumu ślubnego, jest to moment kiedy możemy się poznać, możecie zobaczyć jak pracuję, przyzwyczaicie się w pewnym stopniu do obiektywu i później sesja ślubna nie będzie Wam straszna. Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście okazji pozowania do zdjęć – to dobry na to czas. W dniu ślubu będziecie czuli się swobodniej, a obecność fotografa ślubnego nie będzie dla Was krępująca. Taka okazja na zdjęcia może się już nie powtórzyć, a możemy wykonać je w Waszych ulubionych miejscach. Może istnieją takie, do których macie duży sentyment? Z chęcią się tam z Wami wybiorę!

   Sesja w sadzie ma w sobie coś urzekającego. Takie tło jest niesamowicie wdzięczne, niezależnie od pory dnia. Słońce przedzierające się przez gałęzie dostojnych jabłonek rozpieszczało nas i nadało ujęciom romantycznego klimatu. To był naprawdę sielski dzień, który nie kończył się sesji w jabłonkach … ale o tym niżej 

   Jabłonie kojarzą się z polskością w jej najlepszym wydaniu, soczystością dorodnych owoców i… luzem i spokojem. Właśnie taka atmosfera panowała podczas wykonywania niniejszej narzeczeńskiej sesji plenerowej. Poznajcie jej bohaterów! Praca z nimi to była czysta przyjemność.
_________________________________________________________________
Sesja narzeczeńska w łódce – było pięknie i romantycznie
_________________________________________________________________
   Ta ideaa sesji w łódce pełnej kwiatów nie powstałaby, gdyby po tym jak Gabka organizowała stylizowanego pleneru ślubnego i nie została cała masa pięknych kwiatów! Aż prosiło się by wykorzystać je ponownie i zrobić coś romantycznego, bajecznego. Tak też zrobiliśmy. Łódka została udekorowana wcześniej przez Gabkę i czekała tylko na nasz powrót z sesji w sadzie. Piękne kwiaty dostarczyła ’Cyncynopolanka’. Bardzo utalentowana florystka ślubna z Biłgoraja.

Klimat tych zdjęć jest nadzwyczajny – sielski i romantyczny. Kadry wypełnia przyjemne światło, a Ola i Artur po prostu promienieje. Tym, co widać już na pierwszy rzut oka jest miłość i fajna, ciepła energia, jaka emanuje z tych kadrów. Stworzyliśmy 'Wenecki klimat’ i przepiękne kadry!

You may also like

Back to Top