Sesja pary w pracowni ceramiki

WYPAL STUDIO

_____________________________________________________
Zwierzaki, ceramika i miłość - sesja miłosna Gabi i Szymona
_____________________________________________________
   Zwierzaki, ceramika i miłość - to wszystko połączyło się w pięknej sesji fotograficznej Gabi i Szymona, która odbyła się 4.04.2023 w pracowni ceramiki Wypal Studio.

   Nadszedł wyczekiwany dzień! W końcu udało się zrealizować długo planowaną sesję fotograficzną zakochanej pary, inspirowaną klasycznym filmem romantycznym "Uwierz w ducha".
Od samego początku wiedziałem, że sesja ta będzie wyjątkowa i pełna emocji. Gabi i Szymon zrobili na mnie ogromne wrażenie swoją miłością, luzem i zaangażowaniem w cały proces przygotowań.

   Zakochana para, która była bohaterami tej sesji, była niesamowicie zgrana i po prostu emanowała miłością. Widać było, że są dla siebie stworzeni i że nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Razem z nimi przenieśliśmy się do świata romantycznej baśni, gdzie czas staje w miejscu, a miłość króluje.

   Wizyta w pracowni ceramiki Wypal Studio, którą prowadzi Gabi to dla mnie wielka przyjemność.  Wszystko zaczęło się od spokojnego poranka, kiedy to udałem się w drogę z Chełma w okolicę Biłgoraja, do pracowni Wypal Studio, poznać się i wykonać sesję właśnie dla Gabi i jej partnera Szymona. Na miejscu zastałem nie tylko ich, ale i ich zwierzaki - psa i kota. Czułem się jak w domu, kiedy zwierzaki biegały po pracowni, a ja miałem okazję rozejrzeć się i poszukać odpowiedniego miejsca na sesję.

   Gabi, która prowadzi pracownię, zaprosiła swojego partnera Szymona, by razem spędzili czas przy wyrabianiu ceramiki i jednocześnie mieli okazję na wykonanie wyjątkowych zdjęć.

   Atmosfera była niezwykle naturalna i sielska. Szymon, który po raz pierwszy miał okazję tworzyć coś z gliny, był zaskoczony kreatywnością Gabi. Gabi zaś była przewodnikiem i pomagała Szymonowi we wszystkim. Zaczęli od nauki podstaw, takich jak formowanie i wycinanie kawałków gliny. Gabi wyjaśniła każdy krok, krok po kroku, i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania oraz z pasją i zaangażowaniem pomagała Szymonowi podczas procesu tworzenia.

   Podczas sesji towarzyszyły im zwierzaki - pies i kot, które sprawiły, że cała atmosfera stała się jeszcze bardziej przyjazna i rodzinna. Pies biegał wokół nas, a kot przysiadał sobie na stole i przyglądał im się ze zdziwieniem. Zwierzaki z pewnością dodały do zdjęć jeszcze więcej naturalnego uroku.

   Wszyscy poświęciliśmy 'cały dzień' na sesję w pracowni, ale czas upłynął bardzo szybko. Był to wspaniały dzień, pełen miłości i pasji, który na zawsze pozostanie w pamięci.
   Zdjęcia, które powstały podczas sesji, są niezwykłe. Uchwyciły one miłość Gabi i Szymona, a także piękno miejsca, w którym przebywali. Zdjęcia ceramiki i artystycznego procesu jej tworzenia są wyjątkowe i oddają całą magię, jaka towarzyszyła tej sesji.

   Sesja fotograficzna Gabi i Szymona w pracowni ceramiki Wypal Studio była nie tylko wyjątkowym doświadczeniem dla nich samych, ale także dla wszystkich, którzy mają okazję zobaczyć te zdjęcia. 

   Udało nam się stworzyć piękne, romantyczne kadry, które oddają nie tylko piękno miejsca, ale również miłość, która jest najsilniejszą siłą na świecie.

You may also like

Back to Top