Miejska sesja narzeczeńska - Rzeszów

M&P

_____________________________________________________
Miejska sesja narzeczeńska z Magdą i Patrykiem​​​​​​​
Magia miasta w sercu Rzeszowa

_____________________________________________________
   Witajcie!

   Dziś chciałbym podzielić się z Wami pięknymi kadrami z miejskiej sesji narzeczeńskiej z uroczą parą, Magdą i Patrykiem, którzy już niebawem powiedzą sobie sakramentalne "tak".

   Ten wyjątkowy moment naszego pierwszego spotkania, pełen uśmiechu, radości i wzajemnej miłości.
Magda i Patryk wybrali Rzeszów jako tło dla swojej sesji narzeczeńskiej, a ja nie mógłbym być bardziej zachwycony tym wyborem. Miasto oferuje bogactwo architektury, przepiękne miejsca i uliczki pełne historii, które idealnie pasowały do ich wizji na sesję.

   Rzeszów ożywał barwami i dźwiękami, gdy para przechadzała się po urokliwych uliczkach, trzymając się za ręce i rozsmakowując się w chwilach wspólnego czasu.
   Rozpoczęliśmy naszą przygodę na Alei Lubomorskich, gdzie w planach mieliśmy wykonanie zdjęć przy Letnim Pałacu Lubomirskich, lecz miejsce było zamknięte :(
 Wykonaliśmy więc kilka zdjęć 'pod'. Magda z Patrykiem nie mogli powstrzymać się od uśmiechu, a ich radość była zaraźliwa. Każdy ich gest, każde spojrzenie było wyjątkowe.


   Kolejnym przystankiem na naszej drodze była Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, gdzie para miała okazję poczuć magię muzyki i sztuki. Wspaniała architektura budynku stanowiła doskonałe tło dla naszych zdjęć. Magda i Patryk wpatrywali się w siebie, otoczeni dźwiękami i harmonią, które wydobywały się zza kulis. To było naprawdę niezwykłe przeżycie. Tutaj też spędziliśmy najwięcej czasu i powstały przepiękne kadry.
 
   Kolejnym przystankiem na naszej drodze (i ostatnim już tego dnia) była okrągła kładka dla pieszych, skąd można było podziwiać Pomnik Czynu Rewolucyjnego, nazywany przez internautów oraz mieszkańców "Cipką Rzeszowską".

   Magda i Patryk stanęli na kładce, obejmując się ciepło, a ja miałem przyjemność uwiecznić ten moment, w którym ich miłość była otoczona symbolami historii i współczesności. Na koniec wykonałem kilka prostych lecz robiących wrażenie kadrów z drona, które dopełniły tylko tą historię!


   Nasza miejska sesja narzeczeńska w Rzeszowie była nie tylko okazją do wykonania pięknych fotografii, ale przede wszystkim była wyjątkowym momentem dla Magdy i Patryka, którym towarzyszyłem w tym szczególnym okresie ich życia. Już niebawem będę miał zaszczyt towarzyszyć im w dniu ich ślubu oraz podczas sesji ślubnej, a jestem pewien, że te wyjątkowe chwile będą pełne miłości, radości i magii.
Miejska sesja narzeczeńska
Miejska sesja narzeczeńska
Lifestylowa sesja narzeczeńska
Lifestylowa sesja narzeczeńska
Sesja zdjęciowa Rzeszów
Sesja zdjęciowa Rzeszów
Sesja narzeczeńska w Rzeszowie
Sesja narzeczeńska w Rzeszowie
Miejska sesja narzeczeńska Rzeszów
Miejska sesja narzeczeńska Rzeszów
Miejsce na sesję narzeczeńską Rzeszów
Miejsce na sesję narzeczeńską Rzeszów
'Cipka Rzeszowska'
'Cipka Rzeszowska'
Fotografia z drona Rzeszów
Fotografia z drona Rzeszów

You may also like

Back to Top