SESJE MIŁOSNE

Emocje, ulotność, nostalgia.

Sesje par jest to, co lubię najbardziej. Szczególnie kiedy mogę fotografować okres narzeczeński pary, lub ten kiedy para jest już dojrzalsza.
Plenery ślubne, również mają swój urok, natomiast przy sesjach par, kiedy nie ma sukni ślubnej i garnituru, panuje totalna swoboda. A to daje mi możliwość stworzenia sesji bardzo intymnych i ulotnych. Gdzie ruch, oraz emocje odgrywają kluczową rolę, a strach przed ubrudzeniem sukienki jest nieistotny.

Dzięki takiej sesji miłosnej zyskujecie możliwość poznania się na nowo. To wspaniała okazja, by na spokojnie wrócić do początków waszej znajomości, odkryć na nowo coś, co mogło zostać zapomniane.
- Sesja pary / narzeczeńska -
___________________________
Pakiet MINI
Fotografia

600 zł
___________________________

Oferta obejmuje wykonanie sesji lifestyle/plenerowej, na którą przeznaczymy ok. 1,5h.

Otrzymacie 15 najpiękniejszych kadrów, po autorskiej obróbce, które sami wybierzecie.

Zdjęcia otrzymacie w postaci galerii internetowej chronionej hasłem. Można ją udostępnić rodzinie i znajomym w mediach społecznościowych oraz e-mail.
Sesja OPEN
Fotografia

850 zł
___________________________

Oferta obejmuje wykonanie sesji lifestyle/plenerowej, na którą przeznaczymy ok. 3h.

Otrzymacie wszystkie najpiękniejsze kadry (min. 40szt.), po autorskiej obróbce, zapisane w galerii internetowej chronionej hasłem. Można ją udostępnić rodzinie i znajomym w mediach społecznościowych oraz e-mail.

Otrzymacie również 10 odbitek w formacie 15x23, które sami wybierzecie.
📷
Sesja ślubna to wspaniałe zwieńczenie każdego reportażu ślubnegoSesja zdjęciowa jest przede wszystkim pamiątką na całe życie.

To czas dla Was, kiedy możecie być tylko sobą ze sobą. My dołożymy wszelkich starań, aby zapisać na zdjęciach Waszą autentyczną relację. Sesja ślubna to nie tylko pamiątka, utrwalenie pięknych momentów, ale również jeden z etapów umacniania Waszego związku.

Dajemy Wam pełną swobodę bycia sobą, nie ingerujemy w Wasze zachowanie, a obserwujemy, czasami wykorzystując swoje doświadczenie i profesjonalizm, dyskretnie udzielając cennych wskazówek.

- Sesja ślubna -
___________________________

FOTOGRAFIA | FILMOWANIE

1.200 zł
___________________________

Oferta obejmuje wykonanie sesji ślubnej, na którą przeznaczymy ok. 3h.

Otrzymacie wszystkie najpiękniejsze kadry (min. 40szt.), po autorskiej obróbce lub teledysk z sesji trwający ok. 3 minut.

Zdjęcia oraz film udostępniamy za pomocą 'chmury' 

 Można ją udostępnić rodzinie i znajomym w mediach społecznościowych oraz e-mail.

Otrzymacie również 10 odbitek w formacie 15x23, które sami wybierzecie.
Back to Top