SESJE LIFESTYLE

SESJA CIĄŻOWA / SESJA RODZINNA / SESJA DZIĘCIĘCA

Sesja lifestyle - Z mojego punktu widzenia, sesja lifestyle polega na wyłapaniu fajnych, naturalnych momentów. ma na celu uwiecznienie na zdjęciach ulotnej rzeczywistości. Zatrzymanie na zawsze Waszych wspólnych chwil takich, jakie były. To niezwykła okazja, aby spojrzeć na siebie, swoją rodzinę i relację z bliskimi z innej perspektywy, jakby stojąc z boku.
W czasie takiej sesji jestem 'obserwatorem'. Robiąc Wam tego rodzaju zdjęcia, staram się być niewidzialny. Obserwuję Was, daję całkowitą swobodę, a nawet proszę, abyście mnie ignorowali. Wy spędzacie wspólnie czas, a ja uwieczniam to na zdjęciach.
Na zdjęciach z sesji lifestylowej zobaczycie siebie takimi, jacy byliście w chwili robienia zdjęć. Zobaczycie emocje i nastrój, które towarzyszyły Wam tego dnia. Można powiedzieć, że sesja lifestyle to sesja intymna – w końcu pokazuje najgłębsze, łączące Was uczucia.
Pakiet MINI
Fotografia

400 zł
___________________________

Oferta obejmuje wykonanie sesji lifestyle/plenerowej, na którą przeznaczymy ok. 1h.

Otrzymacie 10 najpiękniejszych kadrów, po autorskiej obróbce, które sami wybierzecie.

Zdjęcia otrzymacie w postaci galerii internetowej chronionej hasłem. Można ją udostępnić rodzinie i znajomym w mediach społecznościowych oraz e-mail.
Sesja OPEN
Fotografia

800 zł
___________________________

Oferta obejmuje wykonanie sesji lifestyle/plenerowej, na którą przeznaczymy ok. 2h.

Otrzymacie wszystkie najpiękniejsze kadry (min. 30szt.), po autorskiej obróbce, zapisane w galerii internetowej chronionej hasłem. Można ją udostępnić rodzinie i znajomym w mediach społecznościowych oraz e-mail.

Otrzymacie również 10 odbitek w formacie 15x23, które sami wybierzecie.
Back to Top