Zimowa sesja ślubna na Roztoczu

Zimowa sesja ślubna na Roztoczu | Zamość | 22.01.2022

Zimowa sesja ślubna na Roztoczu – Fotograf Ślubny Zamość


Zimowa sesja ślubna na Roztoczu, może być równie piękna jak ta wykonana w ciepłe letnie dni. Zima co roku lubi zaskakiwać i zasypać nas przynajmniej raz, na dłużej niż jeden dzień. Tak było w tym przypadku! Dzień zapowiadał się pięknie, ale również mroźnie. Prognozy przewidywały silny wiatr, jednak nie udało się nas zastraszyć.

Wstaliśmy wcześnie rano by wyruszyć w podróż do Gabki. O godzinie 11, byliśmy już wraz z Jonatanem na miejscu. Wypiliśmy gorącą kawę, obgadaliśmy plan działania. Nasza wspaniała para Sylwia i Wojtek przyjechali dzień wcześniej, by nie musieć stresować się podróżą i warunkami na drogach.

Romantyczne zdjęcia ślubne – Fotograf na Ślub Biłgoraj


Zaplanowaliśmy romantyczne zdjęcia wśród ośnieżonych drzew, a na zakończenie kilka ognistych kadrów przy ognisku. Oczywiście bez jedzenia nie mogłoby się obyć.

Do sesji przygotowaliśmy się na 200%. Przygotowaliśmy ciepłe ubrania, koce, termosy z gorącą herbatą i najważniejsze – uzbroiliśmy się w dawkę uśmiechu i dobrego humoru, który nas rozgrzewał dodatkowo! Zabraliśmy również nasz sprzęt bez którego sesja by się nie odbyła :).

Po dojechaniu na miejsce zobaczyliśmy pięknie ośnieżone drzewa, ścieżki. Było bardzo cicho, romantycznie i o dziwo – ciepło. Wszystkich nas rozgrzewały emocje, dodatkowo noszenie toreb i plecaków ze sprzętem również bardzo pomogły.

Włączyliśmy muzykę z głośniczka BT i rozpoczęliśmy zdjęcia. Po kilku 'dłuższych chwilach’ robienia zdjęć, każdy spojrzał na ilość kadrów które wykonał i zgodnie stwierdziliśmy, że czas wrócić do domu by się ogrzać! W końcu zaplanowane mieliśmy jeszcze romantyczne zdjęcia przy ognisku, wśród lasu.

Sesja ślubna przy ognisku – Fotografia Ślubna Rzeszów


W ogniu jest coś magicznego, te iskierki, żar i ciepło dają poczucie komfortu, mam wrażenie, że przy nim emocje odczuwa się jakby inaczej, to wewnętrznie takie wyjątkowe przeżycie. 

Zakończyliśmy ten dzień z uśmiechem, napełnieni nowymi doświadczeniami, radością i pięknymi wspomnieniami. To kolejna sesja na której utwierdziliśmy się, że wybraliśmy dobrą drogę, że fotografia to nie tylko zdjęcia. Fotografia to miłość, wspomnienia, przeżywanie na nowo emocji, radość, szczęście, obecność, piękno. Tak wiele znaczeń można jej przypisać i to jest niesamowite.

Efekty tej sesji możesz podziwiać poniżej, koniecznie napisz do mnie na Instagramie i daj mi znać jak Ci się podoba♥


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.