Dwór Woskrzenice – Wesele Blanki i Konrada | 19.06.2021

Dwór Woskrzenice – Wesele Blanki i Konrada.

Jeśli jesteście z okolic Białej Podlaskiej i szukacie pięknego, klimatycznego miejsca na Wasze wesele – koniecznie musicie odwiedzić Dwór Woskrzenice!

Dwór Woskrzenice to fantastyczne miejsce z ogromnym ogrodem oraz super namiotem. Pomieści sporą liczbę zaproszonych gości.

Ten ślub i wesele w Dworze Woskrzenice powodują niesamowite wspomnienia. Krajobraz, zielone tereny, klimat, radość, śmiech i łzy, przyjaciele, dobro, miłość – to wszystko składało się na jedyny taki dzień wspólnej drogi Blanki i Konrada. Jako fotograf ślubny napiszę jedno: MUSICIE TO ZOBACZYĆ – Dwór Woskrzenice – Wesele Blanki i Konrada . 

Wesele w stodole Biłgoraj | 15.05.2021

Wesele w stodole Biłgoraj. O weselu w stodole Agaty i Marcina dowiedziałem się w chwili dopytywania o szczegóły i ustalania 'planu dnia’, ale zacznę od początku.

Agata i Marcin pojawili się u mnie ok. 1,5 roku wcześniej niż ich najważniejszy i wymarzony dzień. W tamtym momencie plan był prosty: organizują piękny ślub kościelny, połączony z normalnym weselem na sali weselnej. Jak każdy wie, od tego czasu zmieniło się wiele. Ciągłe lockdown’y, obostrzenia. Sprawa czy ślub i wesele się odbędzie stało pod znakiem zapytania, aż do ostatnich tygodni…

Ślub w Zamościu. Wesele w Krasnobrodzie | Dominika i Jarek | 29.05.2021

Dominika i Jarek zaprosili nas do Zamościa żebyśmy im towarzyszyli w ich dniu ślubu. Dzień w którym odbywała się ceremonia, był 'kapryśny’. Raz świeciło słońce, po czym później spadł deszcz, lecz nic nie mogło stanąć nam na przeszkodzie, by tego dnia nie uwiecznić ich pięknych chwil. Kochającej się parze towarzyszyliśmy aż do godziny 1:30, kiedy to zakończyła się ostatnia zabawa oczepinowa.

Wesele w stylu glamour | Lubartów | I+D | 04.09.2020

Wesele w stylu glamour – co to znaczy? Znaczy to, że podczas ślubu glamour panna młoda zamieni się w księżniczkę, a pan młody w księcia, a na poważnie … glamour w dosłownym tłumaczenie oznacza przepych, splendor, blask – stąd też wesele w stylu glamour to elegancja w czystej postaci. Tutaj dominuje błysk i blask. Klasyczne kolory – czerń i biel, srebrne dodatki, perły, pióra i luksusowe tkaniny. Dodatkowo detale występują w barwie np. pudrowego różu.

Iga i Damian postawili właśnie na ten styl i wyszło im to pięknie! Zobaczcie sami …

Wesele Pod Gwiazdami Lublin | M+Ł | 15.08.2020

Selina Aomame · Like A Star (Corinne Bailey Rae Cover) Reportaż Ślubny Lublin – Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego Reportaż Ślubny Magdy i Łukasza rozpoczęliśmy od momentu ceremonii zaślubin w parafii pw. św. Antoniego Paderewskiego w Lublinie. Pod kościół Magda i Łukasz podjechali pięknym zielonym autem. Ryk silnika był słyszany zanim można było dostrzec tą […]