Stylizowany Ślub humanistyczny | Osada Marianów | 04.05.2022

Sesja narzeczeńska w górach – Pieniny. Zdjęcia poślubne w górach to marzenie wielu par młodych, lecz Ola i Bartek postanowili, że zaczną oni od sesji narzeczeńskiej. Zanim obejrzycie zdjęcia z tej pięknej sesji w górach oraz będziecie mogli podziwiać te piękne kadry – chce Wam napisać coś więcej na temat jak to się zaczęło i dlaczego warto wykonać taką górską sesję narzeczeńską w górach.

Slow wedding – Krzeszów woj. Podkarpackie | 26.07.2021

Slow wedding – Krzeszów. Slow wedding – alternatywa na ślub i wesele. Slow wedding to dość nowy trend ślubny. Myślę jednak, że zostanie z nami na dłużej.

„Slow” oznacza powolny, bez pośpiechu i taki może być Wasz ślub: na luzie i ze spokojem w duchu, bez stresu i pogoni. Slow wedding oznacza jeszcze coś więcej – świadomość naszego życia, sposobu w jakim żyjemy i to życie przeżywamy. Dzięki slow wedding zaczniesz przeżywać i doświadczać dzień waszego ślubu i wesela w pełni. W dzisiejszych czasach każdy gdzieś pędzi, czy to za rozwojem osobistym , karierą, zarabianiem pieniędzy i ich wydawaniem. Do tego dochodzą czasy pandemii – zakazy zgromadzeń, organizacja imprez w mniejszym gronie, wzmożone środki ostrożności… dlatego też warto jest trochę zwolnić. I nie chodzi wcale o to, by działać powoli. Raczej o to, by celebrować, przeżywać. Świadomie i spokojnie. To jest właśnie koncepcja slow…

Dwór Woskrzenice – Wesele Blanki i Konrada | 19.06.2021

Dwór Woskrzenice – Wesele Blanki i Konrada.

Jeśli jesteście z okolic Białej Podlaskiej i szukacie pięknego, klimatycznego miejsca na Wasze wesele – koniecznie musicie odwiedzić Dwór Woskrzenice!

Dwór Woskrzenice to fantastyczne miejsce z ogromnym ogrodem oraz super namiotem. Pomieści sporą liczbę zaproszonych gości.

Ten ślub i wesele w Dworze Woskrzenice powodują niesamowite wspomnienia. Krajobraz, zielone tereny, klimat, radość, śmiech i łzy, przyjaciele, dobro, miłość – to wszystko składało się na jedyny taki dzień wspólnej drogi Blanki i Konrada. Jako fotograf ślubny napiszę jedno: MUSICIE TO ZOBACZYĆ – Dwór Woskrzenice – Wesele Blanki i Konrada . 

Wesele w stodole Biłgoraj | 15.05.2021

Wesele w stodole Biłgoraj. O weselu w stodole Agaty i Marcina dowiedziałem się w chwili dopytywania o szczegóły i ustalania 'planu dnia’, ale zacznę od początku.

Agata i Marcin pojawili się u mnie ok. 1,5 roku wcześniej niż ich najważniejszy i wymarzony dzień. W tamtym momencie plan był prosty: organizują piękny ślub kościelny, połączony z normalnym weselem na sali weselnej. Jak każdy wie, od tego czasu zmieniło się wiele. Ciągłe lockdown’y, obostrzenia. Sprawa czy ślub i wesele się odbędzie stało pod znakiem zapytania, aż do ostatnich tygodni…

Ślub w Zamościu. Wesele w Krasnobrodzie | Dominika i Jarek | 29.05.2021

Dominika i Jarek zaprosili nas do Zamościa żebyśmy im towarzyszyli w ich dniu ślubu. Dzień w którym odbywała się ceremonia, był 'kapryśny’. Raz świeciło słońce, po czym później spadł deszcz, lecz nic nie mogło stanąć nam na przeszkodzie, by tego dnia nie uwiecznić ich pięknych chwil. Kochającej się parze towarzyszyliśmy aż do godziny 1:30, kiedy to zakończyła się ostatnia zabawa oczepinowa.

Wesele w stylu glamour | Lubartów | I+D | 04.09.2020

Wesele w stylu glamour – co to znaczy? Znaczy to, że podczas ślubu glamour panna młoda zamieni się w księżniczkę, a pan młody w księcia, a na poważnie … glamour w dosłownym tłumaczenie oznacza przepych, splendor, blask – stąd też wesele w stylu glamour to elegancja w czystej postaci. Tutaj dominuje błysk i blask. Klasyczne kolory – czerń i biel, srebrne dodatki, perły, pióra i luksusowe tkaniny. Dodatkowo detale występują w barwie np. pudrowego różu.

Iga i Damian postawili właśnie na ten styl i wyszło im to pięknie! Zobaczcie sami …