ślub cywilny chełm

Ślub cywilny Chełm | Justyna i Kamil | 13.04.2021

Ślub cywilny Chełm – Fotografia Ślubna Chełm


Ślub cywilny (Chełm) Justyny i Kamila otwiera sezon ślubny 2021. Nie będzie to reportaż z hucznego wesela, lecz jak zobaczycie na zdjęciach – równie emocjonalny, z pięknymi chwilami i emocjami. W czasach, w których przyszło nam żyć, czyli w czasach pandemii koronawirusa, ślub w USC jest jednym z częściej wybieranych.

Choć ślub cywilny trwa dużo krócej, niż pełen reportaż z ceremonii ślubnej w kościele oraz wesela, warto uwiecznić go na fotografiach. W przyszłości stanie się cenną pamiątką, do której wrócicie wraz z rodziną ze wzruszeniem i sentymentem.

Jeżeli i Wam marzy się udokumentowanie ślubu oraz wszystkich emocji z nim związanych, odezwijcie się. Z ogromną przyjemnością wykonam dla Was tę ponadczasową pamiątkę.

Były przygotowania do ślubu, makijaż przyszłej panny młodej, piękna suknia, elegancki garnitur pana młodego, najbliżsi, obrączki. Tego dnia najważniejsze były uczucia Justyny i Kamila oraz wypowiedziane przez nich uroczyste oświadczenia, które przypieczętowały ich związek.

Przygotowania ślubne – Fotograf Ślubny Chełm


Justyna i Kamil zdecydowali się na ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chełmie. Początkowo ustaliłyśmy, że sfotografuję krótkie przygotowania w ich domu oraz sam ślub + kilka zdjęć grupowych. Jednak na kilka dni przed zaproponowałem Justynie, że może uwiecznimy również pracę nad jej makijażem oraz poświęcimy trochę więcej czasu w ich domu. Jako dodatek zaproponowałem również by towarzyszył mi filmowiec, który uwieczni ich dzień. Zgodziła się 🙂

O piękny makijaż Justyny zadbała Małgorzata. Resztę przygotowań odbyły się w mieszkaniu Justyny i Kamila. Atmosfera była wspaniała, pełna ciepła, bez większego stresu. Kiedy pojawili się świadkowie oraz najbliżsi, mieszkanie wypełniło się, a czas przyśpieszył.

W między czasie wraz z filmowcem Jonatanem zrobiliśmy zdjęcia oraz nakręciliśmy przebitki do filmu dodatków ślubnych tj. sukienka, garnitur, obrączki, spinek, które oczywiście musiały być inne – związane z zainteresowaniami Kamila. Kamil zajmuje się muzyką, więc nawiązaniem do tego były spinki w kształcie oldschool’owego magnetofonu oraz kasety.

Chwilę później padło hasło 'zbieramy się, czas wyjeżdżać’ Wszyscy wsiedliśmy do samochodów i ruszyliśmy do USC w Chełmie.

Ceremonia ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chełmie – Zdjęcia Ślubne Chełm


Ceremonia ślubu w związku z obostrzeniami panującymi w tym momencie, mogła odbyć się przy ograniczonej ilości osób. Dużym plusem oraz szczęściem dla Justyny i Kamila okazała się informacja, że oni jak i świadkowie nie muszą mieć maseczek 😷.

Sama ceremonia ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chełmie przebiegła sprawnie i była bardzo wzruszająca, lecz Justyna i Kamil byli na tyle twardzi, że nie uronili ani kropelki łzy ☺. Do tego całość była transmitowana na żywo dla osób które nie mogły brać udziału osobiście.

Po przysiędze, przyszedł czas na podpisanie dokumentów potwierdzających zawarcie małżeństwa, a chwilę później wyjazd na uroczysty obiad.
Ostatnia część tego wspaniałego dnia, odbyła się w kameralnym gronie, bez naszego udziału 😉.

Sesja Ślubna innego dnia …


W związku z tym, że Justyna i Kamil wybrali termin ślubu na marzec, postanowiliśmy że sesję ślubną wykonamy w innym terminie. Zaplanowaliśmy, że poczekamy na pierwsze ciepłe dni w tym roku i wtedy udamy się by wykonać piękną sesję np. w kwitnącym majowym sadzie 🥰 czy też złapiemy piękne wiosenne promienia słońca.


Osoby które przyczyniły się do tego aby ten dzień stał się tak wyjątkowy:

Ślub: Urząd Stanu Cywilnego w Chełmie
Fryzura Panny Młodej: Emporio Studio
Makijaż: 
Malgorzata Chominiuk
Sukienka: Loola
Obrączki: Jubiler Pracownia Złotnicza Błażej
Spinki: London Square
Bukiet: Kwiaciarnia „Małgońka”
Biżuteria: Nieweglowski
Buty: Ryłko
Płaszcze: Top Secret


justyna kamil slub cywilny chelm 17 - Ślub cywilny Chełm | Justyna i Kamil | 13.04.2021
justyna kamil slub cywilny chelm 48 - Ślub cywilny Chełm | Justyna i Kamil | 13.04.2021
justyna kamil slub cywilny chelm 51 - Ślub cywilny Chełm | Justyna i Kamil | 13.04.2021
justyna kamil slub cywilny chelm 65 - Ślub cywilny Chełm | Justyna i Kamil | 13.04.2021
justyna kamil slub cywilny chelm 75 - Ślub cywilny Chełm | Justyna i Kamil | 13.04.2021
justyna kamil slub cywilny chelm 109 - Ślub cywilny Chełm | Justyna i Kamil | 13.04.2021
justyna kamil slub cywilny chelm 121 - Ślub cywilny Chełm | Justyna i Kamil | 13.04.2021
justyna kamil slub cywilny chelm 122 - Ślub cywilny Chełm | Justyna i Kamil | 13.04.2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.