Sesja zimowa zakochanej pary

Sesja zimowa zakochanej pary – Kasia i Daniel | 17.01.2021

Sesja zimowa zakochanej pary – Fotograf Chełm


Sesja zimowa zakochanej pary była kolejną ze spontanicznych sesji które w ostatnim czasie wykonałem. Wszystko dzięki temu, że nagle w Polsce pojawiła się prawdziwa zima. Nie taka, która przyszła na parę godzin i zniknęła szybciej niż przyszła! Tym razem rozpadało się na poważnie, a wraz ze śniegiem przyszły mrozy … mrozy na poziomie nawet -22°C i właśnie w jeden taki mroźny, zimowy dzień wybrałem się na sesję z Kasią i Danielem oraz ich psiakiem :).

Zimowe sesje fotograficzne zawsze mają w sobie coś magicznego. Niesamowity klimat nadają zdjęciom śnieg, zmarznięta natura. Uwielbiam kontrast pomiędzy takim surowym charakterem krajobrazu, a gorącym uczuciem dwoje ludzi.

Na miejsce sesji wybraliśmy Stańków, mała wieś, oddalona ok. 5km od Chełma. Miejsce bardzo urokliwe z wielkim potencjałem :). Sesja nad zalewem w Stańkowie i w okolicach trwała kilka godzin (2h!). Mróz i śnieg dały nam się we znaki – ale czymże byłaby sesja miłosna zimą bez nich? Na szczęście miłość Kasi i Daniela rozgrzewała ich od środka, co widać na każdym ujęciu tych dwojga. Co więcej: to uczucie jest tak gorące, że i ja nie czułem zimna!

Na miejscu odnalazłem dokładnie to, czego szukałem: niecodzienne widoki, wysokie trawy, zamarzniętą taflę wody oraz zasypane śniegiem łódki . Jedynym miejscem które gdzieś się ukryło, zapodziało i nie mogliśmy go zlokalizować był pomost, na którym miały powstać zdjęcia z drona 🙁

Kasia i Daniel byli tak rozgrzani, że w pewnym momencie, zanim się zorientowałem stali na środku ścieżki topless, wtuleni w siebie! Wtedy zrozumiałem, że jest to spontaniczna, szalona para która bierze garściami z życia! Nie zastanawiałem się za długo – migawka w aparacie strzelała niczym AK47 na poligonie!

Po chwili Kasia i Daniel ubrali się i usiedli pod drzewem robiąc sobie zimowy piknik. Wyjęli z torby termos z gorącą herbatą i ogrzewali się, wtuleni w siebie. Wykorzystałem tą przerwę do tego by zrobić im kolejne ujęcia :). Na sam koniec nie mogło zabraknąć zimowego aniołka wykonanego przez nich!

Zmarznięci lecz bardzo zadowoleni wróciliśmy do samochodu. Pojechaliśmy do domów grzać się przy kawie i herbacie oraz rozpocząć selekcję i obróbkę zdjęć! Już wieczorem Kasia i Daniel otrzymali ode mnie link do ich galerii zdjęć, które możecie również zobaczyć na blogu 🙂

Obejrzyjcie zdjęcia i dajcie znać czy Wam też się podobają zdjęcia tak jak Kasi i Danielowi.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.