Sesja miłosna w sadzie | Kazimierz Dolny | 11.03.2022

Bardzo doceniam zaangażowanie Pary Młodej podczas wyboru miejsca sesji narzeczeńskiej czy ślubnej.
Tak właśnie było tym razem … Ola i Artur doskonale wiedzieli jakich zdjęć oczekują. Był maj, więc nie trudno się domyślić, że wybór padł na kwitnący sad i ogólnie motyw przewodni 'dużo kwiatów. W naszej okolicy (Chełm i okolice) ciężko było o miejsce które będzie tak bogate w kwitnące sady – dlatego też wybór padł na Kazimierz Dolny.

Sesja narzeczeńska w górach | Pieniny | 11.03.2022

Sesja narzeczeńska w górach – Pieniny. Zdjęcia poślubne w górach to marzenie wielu par młodych, lecz Ola i Bartek postanowili, że zaczną oni od sesji narzeczeńskiej. Zanim obejrzycie zdjęcia z tej pięknej sesji w górach oraz będziecie mogli podziwiać te piękne kadry – chce Wam napisać coś więcej na temat jak to się zaczęło i dlaczego warto wykonać taką górską sesję narzeczeńską w górach.

Kempingowa sesja narzeczeńska w Chełmie | 06.07.2021

Kempingowa sesja narzeczeńska w Chełmie . 'Camp session’ – czyli kempingowa sesja w polskim wydaniu. Ludzie z pasją są zdecydowanie moimi ludźmi! Uwielbiam to gdy możemy połączyć moja pasję fotografowania z Waszymi pasjami, hobby, stylem życia.
Tak właśnie było w przypadku sesji Magdy i Bartka.

Magda i Bartek to para która kocha podróże, góry więc gdy w grę wchodziło wykonanie dla nich sesji narzeczeńskiej – od razu padł pomysł by wykonać ją w stylu 'camp’.

Bartek kocha góry, zdobył Kazbek jakiś czas temu, więc mieszkanie w namiocie nie jest mu straszne ;).
Magda znów kocha Polskie góry. Zakopane to jedno z miejsc w którym wspólnie mieszkali. Aktualnie sytuacja życiowa nie pozwala im na podróże, czy góry, ale z tęsknoty za tymi klimatami wyszła właśnie taka sesja…

Rocznicowa sesja boho | Katarzyna i Przemek | Czajki

Katarzyna i Przemek swój najważniejszy dzień celebrowali trochę ponad rok temu. Od tamtego momentu myśleli oni o sesji. Myśleli ,a czas płynął, aż do rocznicy ślubu i 'pojawiłem się Ja, cały na biało’ z propozycją. Zapytałem Katarzynę, czy rocznica, to nie jest odpowiedni moment na taką sesję? Katarzyna stwierdziła, że to idealny moment na taką sesję.

Karolina i Michał | Sesja narzeczeńska | Nałęczów

Sesja narzeczeńska w Nałęczowie – fotograf ślubny Nałęczów Sesja narzeczeńska Nałęczów Sesja Karoliny i Michała leżała w szufladzie dość długo, aż przyszedł ten moment – dzień kiedy mogę wrzucić tych kilka kadrów z ich sesji. Sesja narzeczeńska odbyła się w Nałęczowie, a dokładniej … w Parku Zdrojowym Zobacz również: – Reportaż Ślubny Karolina i Michała […]