Sesja Ślubna Zespół pałacowo-parkowy w Rejowcu

Sesja Ślubna Zespół pałacowo-parkowy | Rejowiec | Magda & Tomek | 3.11.2019

Sesja Ślubna w Rejowcu – Zespół pałacowo-parkowy


Po Ślubie Magdy i Tomka przyszedł czas na ich sesję ślubną. Nowożeńcy nie czekali długo. Na sesję plenerową zdecydowali się kilka dni po ich cudownie pięknym weselu. Tak szybka realizacja pleneru ślubnego był najlepszym wyborem. Magda i Tomek przyjechali na sesję pełni energii, z uśmiechami na twarzy. Magda zabrała również kwiaty, które były pięknym akcentem w dniu ich ślubu, a nie zdążyły jeszcze zwiędnąć.

Sesja Ślubna Pałac Zaleskich w Rejowcu


Wybór miejsca na sesję.

Sesja plenerowa Magdy i Tomka była dla nas ostatnią sesją w sezonie 2019. Sesję wykonaliśmy w pierwszych dniach listopada, mimo to pogoda nam dopisywała. Słońce wychodziło zza jesiennych chmur pomagając tworzyć piękne kadry. Sukienka Magdy była przepiękna, szykowna i dostojna! Dlatego idealnym miejscem na plener był Pałac Zaleskich w Rejowcu wraz z przylegającym parkiem. Zobaczcie jakie kadry uchwyciliśmy spacerując po parku.

Glamour sesja ślubna z nutą rustykalnego stylu


Plenerowa sesja poślubna w pałacu nie musi być nudna, a okolice pałacu pozwalają na spacer w pięknej scenerii, która była jeszcze bardziej malownicza przez porę roku kiedy wykonywaliśmy sesję. Magda i Tomek idealnie pokazali, że pałac, muchę, piękną suknię i idealny makijaż można zestawić z kwiatami we włosach i rozwianymi włosami.

Jeśli podobał Wam się wpis, zapraszam do obejrzenia zdjęć ze ślubu Magdy i Tomka, który odbył się w równie pięknym miejscu!


Miejsce sesji: Pałac Zaleskich w Rejowcu

Suknia: Eveline Atelier – Salon sukien ślubnych Lublin
Garnitur: Vestus | www.vestus.pl

Obrączki: 'Niewęglowski’ | www.jubilernieweglowski.pl
Kwiaty: Udekorujemy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.