Reportaż z Chrztu

Tymon | Reportaż z Chrztu | Chełm

Reportaż z Chrztu – Chełm

Chciałbym przedstawić Wam Tymona, jego rodziców i całą wspaniałą rodzinę. W tym reportażu możecie zobaczyć fotograficzną opowieść, jak moimi oczami wyglądał dzień chrztu Tymona.

Zdjęcia z Chrztu jako prezent?


Jasne że TAK!

Zdjęcia z tego dnia były właśnie prezentem dla Tymona od jego rodziców chrzestnych.

Taki prezent to bardzo dobry i trafny pomysł, biorąc pod uwagę, że rodzice zazwyczaj i tak mają już sporo spraw do załatwienia z okazji Chrztu tj. rezerwacja terminu Chrztu, rezerwacja sali na uroczysty obiad, zakup ubranek i innych potrzebnych rzeczy na Chrzest.

Reportaż z Chrztu Tymona W Chełmie


Fotograf Chrzest Chełm – na ceremonię chrztu Świętego pojechaliśmy do Parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Chełmie (ul. ks. Marcelego Mrozka 2, 22-100 Chełm).

Tą uroczystość fotografowałam z ogromną przyjemnością. Piękny kościół, Tymon przez całą mszę był bardzo grzeczny i spokojny. Siedział sobie spokojnie lub spał na rękach rodziców czy też chrzestnych 🙂

Uroczysty obiad – 'Pstrągowo’ Żółtańce


Na uroczysty obiad rodzice Tymona zaprosili rodzinę i bliskie osoby do ’Pstrągowa’ (ul. Pstrągowa 17, Żółtańce-Kolonia).

Tymon otrzymał mnóstwo życzeń i prezentów. Po obiedzie przyszedł czas na rozprostowanie kości, a dokładnie mówiąc – pozowane zdjęcia. Każdy miał zdjęcie z bohaterem dzisiejszego dnia!

Życzę miłego oglądania zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.