Rocznicowa sesja boho

Rocznicowa sesja boho | Katarzyna i Przemek | Czajki

Sesja w stylu boho – pomysł na sesję

Katarzyna i Przemek swój najważniejszy dzień celebrowali trochę ponad rok temu. Od tamtego momentu myśleli oni o sesji. Myśleli ,a czas płynął, aż do rocznicy ślubu i 'pojawiłem się Ja, cały na biało’ z propozycją. Zapytałem Katarzynę, czy rocznica, to nie jest odpowiedni moment na taką sesję? Katarzyna stwierdziła, że to idealny moment na taką sesję.

Lawendowa Weranda – przepiękne miejsce na sesję i relaks


Pomysł na sesję, był może banalny i każdemu znany – sesja w stylu boho, lecz realizacja to już inna bajka. Trzeba było odszukać na mapie miejsce w którym będziemy sami, Katarzyna i Przemek będą czuć się swobodnie i nie będzie nas gonił czas. Wybór padł na Lawendową Werandę w miejscowości Czajki (woj.lubelskie), które znajduje się 35 minut samochodem od Chełma.

Lawendowa Weranda oferuje dwa domki dla gości. Każdy z nich posiada werandę. Dookoła jest mnóstwo zieleni. Po drugiej stronie ulicy znajduje się pole lawendy, zalew, miejsce na ognisko i zadaszenie. W sezonie wakacyjnym nie może również zabraknąć złocistych pól ze zbożami.

Opera Zrzut ekranu 2020 07 13 140139 www.google.com  - Rocznicowa sesja boho | Katarzyna i Przemek | Czajki

Cuda ze sznurka – piękne makramy i nie tylko


Gdy miejsce było już wybrane – przyszedł czas na dodatki w klimacie boho. Wraz z Gabrielą , odnaleźliśmy Marzenę z ’Cuda ze sznurka’, która zajmuje się 'supełkami’ na zamówienie. Zapytaliśmy jej czy nie chciała by nam pomóc przy sesji i czy miała by dla Nas jakąś piękną makramę, która mogła by zawisnąć w tle na zdjęciach. Zgodziła się i odpowiedziała – 'pewnie’!

Umówiliśmy się na odbiór makramy i wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy co Marzena dla Nas przygotuje. Okazało się, że w ciągu 24h Marzena 'uplotła’ dla Nas przepiękną makramę na kiju!

104154357 115033016913106 6919675469707180802 n 1024x470 - Rocznicowa sesja boho | Katarzyna i Przemek | Czajki

Rocznicowa sesja boho – inne dodatki boho na sesję


Mieliśmy już piękną parę, miejsce oraz makramę. Potrzebowaliśmy jeszcze innych dodatków, więc postanowiłem że spakuję wszystko co mogę do skrzynki. Prócz skrzynki z kocami, włochaczami, 'firanami’ znalazły się również: poduszki, tipi, statywy, plecak ze sprzętem i wiele więcej. Zapakowaliśmy wszystko do auta i wyruszyliśmy w podróż!

To co działo się na miejscu, możecie zobaczyć już w fotograficznej opowieści poniżej 🙂

Miłego oglądania

~Kamil
uchwyceniwkadrze.pl

Rocznicowa sesja boho rozpoczęłą się od zdjęć w zbożu, oraz na 'plaży’ która mieści się po drugiej stronie ulicy.

Gdy skończyliśmy pierwszą część – plenerową, przyszedł czas na drugą odsłonę -bardziej namiętną, wewnątrz jednego z domków Lawendowej Werandy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.