rocznicowa sesja boho lawendowa weranda

Rocznicowa sesja boho | Katarzyna i Przemek | Czajki

Katarzyna i Przemek swój najważniejszy dzień celebrowali trochę ponad rok temu. Od tamtego momentu myśleli oni o sesji. Myśleli ,a czas płynął, aż do rocznicy ślubu i ‚pojawiłem się Ja, cały na biało’ z propozycją. Zapytałem Katarzynę, czy rocznica, to nie jest odpowiedni moment na taką sesję? Katarzyna stwierdziła, że to idealny moment na taką sesję.

Lawendowa Weranda – przepiękne miejsce na sesję i relaks

Pomysł na sesję, był może banalny i każdemu znany – sesja w stylu boho, lecz realizacja to już inna bajka. Trzeba było odszukać na mapie miejsce w którym będziemy sami, Katarzyna i Przemek będą czuć się swobodnie i nie będzie nas gonił czas. Wybór padł na Lawendową Werandę w miejscowości Czajki (woj.lubelskie), które znajduje się 35 minut samochodem od Chełma.

Lawendowa Weranda oferuje dwa domki dla gości. Każdy z nich posiada werandę. Dookoła jest mnóstwo zieleni. Po drugiej stronie ulicy znajduje się pole lawendy, zalew, miejsce na ognisko i zadaszenie. W sezonie wakacyjnym nie może również zabraknąć złocistych pól ze zbożami.

Cuda ze sznurka – piękne makramy i nie tylko

Gdy miejsce było już wybrane – przyszedł czas na dodatki w klimacie boho. Wraz z Gabrielą , odnaleźliśmy Marzenę z ‚Cuda ze sznurka‚, która zajmuje się ‚supełkami’ na zamówienie. Zapytaliśmy jej czy nie chciała by nam pomóc przy sesji i czy miała by dla Nas jakąś piękną makramę, która mogła by zawisnąć w tle na zdjęciach. Zgodziła się i odpowiedziała – ‚pewnie’!

Umówiliśmy się na odbiór makramy i wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy co Marzena dla Nas przygotuje. Okazało się, że w ciągu 24h Marzena ‚uplotła’ dla Nas przepiękną makramę na kiju!

Inne dodatki boho na sesję

Mieliśmy już piękną parę, miejsce oraz makramę. Potrzebowaliśmy jeszcze innych dodatków, więc postanowiłem że spakuję wszystko co mogę do skrzynki. Prócz skrzynki z kocami, włochaczami, ‚firanami’ znalazły się również: poduszki, tipi, statywy, plecak ze sprzętem i wiele więcej. Zapakowaliśmy wszystko do auta i wyruszyliśmy w podróż!

To co działo się na miejscu, możecie zobaczyć już w fotograficznej opowieści poniżej 🙂

Miłego oglądania

~Kamil
uchwyceniwkadrze.pl

Rocznicową sesję boho rozpoczęliśmy od zdjęć w zbożu, oraz na ‚plaży’ która mieści się po drugiej stronie ulicy.

Gdy skończyliśmy pierwszą część – plenerową, przyszedł czas na drugą odsłonę -bardziej namiętną, wewnątrz jednego z domków Lawendowej Werandy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Treść jest chroniona.