O nas

Parę słów o naszym zespole ...

Jesteśmy Kamil i Kamil – duet fotograficzno-filmowy z Chełma, który jest gotowy towarzyszyć Wam w ślubnej przygodzie.
Tworzymy zgrany duet. Specjalizujemy się w wykonywaniu fotografii ślubnej i wideofilmowaniu, pracujemy najczęściej w województwie Lubelskim, jednak w ogromną radością odwiedzimy Was na drugim końcu Polski i uwiecznimy Wasz piękny dzień.
Wykonywanie zdjęć oraz filmu z ceremonii „na żywo” znacznie różni się od tradycyjnych sesji w studiu. W dniu, w którym stajecie na ślubnym kobiercu, ingerowanie w przebieg wydarzeń nie jest możliwe – odpada dublowanie ujęć, poprawianie fryzury. Tu niczego nie da się cofnąć, dlatego fotograf czy kamerzysta ślubny powinien cechować się wrażliwością, refleksem, czujnym okiem.
Potrafimy wczuć się w Wasze emocje, dlatego jesteśmy w stanie oddać niepowtarzalną atmosferę tych wyjątkowych w Waszym życiu chwil.
Wszystkie zlecenia realizujemy we dwoje, ponieważ wierzymy, że wspólnie jesteśmy w stanie lepiej uchwycić Państwa emocje i utrwalić więcej.

Uwiecznimy na zdjęciach i filmie również chrzest Państwa pociechy, imprezę firmową lub każdą inną okazję, którą pragniecie wspominać po latach. Proponujemy ponadto różnorodne, starannie przygotowane i wykonane sesje zdjęciowe, jak również kompleksowe usługi wideo i plenery filmowe – wideofilmowanie każdej uroczystości.

Dlaczego My ?

UDANA WSPÓŁPRACA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi. Staramy się pomagać Naszym klientom, doradzać, tak by ich dzień, którym jest Ślub - był dniem dla nich idealnym, mało stresującym i by otrzymali oni reportaż pełen emocji, uśmiechów.

Dążymy do doskonałości w dostarczanych przez nas produktach i usługach. Nieustannie staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów.

''TEAMWORK ''

Jesteśmy zgranym duetem, młodych, kreatywnych mężczyzn. Pracujemy ze sobą sporo czasu. Dzięki temu masz pewność że nie będziemy wchodzić sobie 'w paradę', a wręcz odwrotnie - będziemy się wzajemnie uzupełnia i materiał który powstanie będzie dla Was zaskoczeniem.

Kretywność

Staramy się myśleć inaczej i uwzględniać różnorodność w każdym aspekcie naszej działalności.
Nie spoczywamy na laurach, dlatego ciągle się uczymy i próbujemy nowych rzeczy, zarówno za aparatem czy kamerą, jak i w trakcie edycji.

Zapytaj o termin

Napisz do Nas


* - Pola wymagane

Przewiń do góry