O mnie

Parę słów o mnie ...

Jestem Kamil – fotograf ślubny z Chełma, który jest gotowy towarzyszyć Wam w ślubnej przygodzie.
Specjalizuje się w wykonywaniu fotografii ślubnej oraz innych ważnych dla Was okoliczności.
Pracuje najczęściej w województwie Lubelskim, jednak w ogromną radością odwiedzę Was na drugim końcu Polski i uwiecznię Wasz piękny dzień.
Wykonywanie zdjęć z ceremonii „na żywo” znacznie różni się od tradycyjnych sesji w studiu. W dniu, w którym stajecie na ślubnym kobiercu, ingerowanie w przebieg wydarzeń nie jest możliwe – odpada dublowanie ujęć, poprawianie fryzury. Tu niczego nie da się cofnąć, dlatego fotograf ślubny powinien cechować się wrażliwością, refleksem, czujnym okiem.
Potrafię wczuć się w Wasze emocje, dlatego jestem w stanie oddać niepowtarzalną atmosferę tych wyjątkowych w Waszym życiu chwil.

Z ogromną przyjemnością uwiecznię na zdjęciach również chrzest Państwa pociechy, imprezę firmową lub każdą inną okazję, którą pragniecie wspominać po latach. Proponuję ponadto różnorodne, starannie przygotowane i wykonane sesje zdjęciowe każdej uroczystości.

Dlaczego ja ?

UDANA WSPÓŁPRACA

Jesteście dla mnie najważniejsi. Staram się pomagać, doradzać, tak by Wasz dzień, którym jest Ślub - był dniem idealnym, mało stresującym i byście otrzymali reportaż pełen emocji, uśmiechów.

Dążę do doskonałości w dostarczanych przeze mnie produktach i usługach. Nieustannie staram się przekraczać Wasze oczekiwania - zaskakiwać Was!.

Przejrzysta oferta oraz Cena

Wchodząc w zakładkę 'Oferta' widzisz przejrzystą ofertę oraz cenę.

Ceny moich usług są konkurencyjne w porównaniu z innymi fotografami oferującymi reportaże i produkty na podobnym poziomie.

Kretywność

Staram się myśleć inaczej i uwzględniać różnorodność w każdym aspekcie mojej działalności.
Nie spoczywam na laurach, dlatego ciągle się uczę i próbuję nowych rzeczy, zarówno za aparatem, jak i w trakcie edycji.

Zapytaj o termin

Napisz do Mnie


* - Pola wymagane

error: Treść jest chroniona.