O nas

collage

Parę słów o nas ...

Jestem Kamil – urodziłem się i mieszkam w Chełmie.
Kocham fotografować ludzi, otaczający mnie świat, oraz zdjęciami opowiadać Wasze wyjątkowe historie.

Specjalizuje się w wykonywaniu fotografii ślubnej oraz lifestyle'owej.
Jako fotograf ślubny zatrzymuję na zdjęciach Wasze magiczne momenty ślubu oraz organizuję dla Was wyjątkowe sesje narzeczeńskie czy też ślubne.

Uwielbiam obserwować ludzi i ich zachowanie, łapać w kadrze te ulotne chwile, lubię też detale, które nas otaczają i które później są uzupełnieniem Waszej historii.
Moja osobowość w znacznej mierze wpływa na to, w jaki sposób widzę i utrwalam na zdjęciach świat i wydarzenia, w których dzięki Wam uczestniczę.

Fotografia jest dla mnie wielką pasją i czerpię z niej wiele radości, którą widać w moich zdjęciach.

Cześć, jestem Gabka. Właściwie to Gabriela, ale tak mówili do mnie tylko wtedy gdy była czytana obecność na lekcjach.

Co ja tu robię?
Jestem by uwieczniać wasze piękne historie razem z Kamilem, o którym już mogliście przeczytać parę słów, więc teraz chyba moja kolej.

Pochodzę z okolic Biłgoraja i tam też mieszkam, a fotografia to było coś, co podświadomie pasjonowało mnie zawsze. W tej chwili specjalizuję się w fotografii portretowej, kreowanie swojego świata - to jak pisanie opowieści, a ja uwielbiam w nich tą bajkowość, którą mogę stworzyć.

Portrety też pięknie pokazują wasze mocne strony i kocham je za to, że niejedna osoba wyszła ode mnie z sesji z większą wiarą w samego siebie, dla mnie też jest to bardzo budujące.

Muszę Wam też powiedzieć, że jestem też mocno zakochana w fotografowaniu szczęścia i chwil. Kiedy patrzycie sobie w oczy i po prostu wiecie, że to ta jedyna właściwa osoba, wtedy i ja czuję się na swoim miejscu. Wtedy jestem tylko dla Was i opowiadam o Was. Staram się uchwycić ludzi tak, by byli jak najbardziej prawdziwi i szczęśliwi, żeby te zdjęcia nawet po latach były żywe i pełne ekspresji, oraz oczywiście miłości. Bo w tym wszystkim chodzi właśnie o miłość!

Moją twórczość możecie zobaczyć na moim instagramie: Gabriela Marczak Fotografia

67405438_2300320116897169_1512396467552124928_o

Dlaczego my ?

UDANA WSPÓŁPRACA

Jesteście dla nas najważniejsi. Staramy się pomagać, doradzać, tak by Wasz dzień, którym jest Ślub - był dniem idealnym, mało stresującym i byście otrzymali reportaż pełen emocji, uśmiechów.

Dążymy do doskonałości w dostarczanych przeze nas produktach i usługach. Nieustannie staramy się przekraczać Wasze oczekiwania - zaskakiwać Was!.

Przejrzysta oferta oraz Cena

Wchodząc w zakładkę 'Oferta' widzisz przejrzystą ofertę oraz cenę.

Ceny usług są konkurencyjne w porównaniu z innymi fotografami oferującymi reportaże i produkty na podobnym poziomie.

Kretywność

Staramy się myśleć inaczej i uwzględniać różnorodność w każdym aspekcie naszej działalności.
Nie spoczywamy na laurach, dlatego ciągle się uczymy i próbujemy nowych rzeczy, zarówno za aparatem, jak i w trakcie edycji.