Magda & Bartek | Reportaż ze Ślubu i Wesela | Tomaszów Lubelski

Piękny drewniany kościół, ‚zaciszna’ sala weselna, niezwykli goście, którzy wypełniali parkiet po brzegi. Wszystko to sprawiło, że wesele Magdy i Bartka było jednym z wyjątkowych, na jakich byłam i do tego do domu przywieźliśmy ‚tonę’ kadrów.

Ślub w zabytkowym drewnianym kościele | Tomaszów Lubelski

Parafia została erygowana w r. 1621. Obecny drewniany kościół o pow. 380 m2, został wybudowany w r. 1727. Pierwotny natomiast został ufundowany w 1627 r. przez ordynata Tomasza Zamoyskiego. Przebudowany w 1727 r. oraz odnawiany po zniszczeniach I i II wojny światowej. W r. 1832 konsekrowany przez bpa Józefa Marcelego Dzięcielskiego.

Kościół pw. Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Tomaszowie, to jeden z najcenniejszych zabytków sakralnego budownictwa drewnianego w Polsce.

‚Zaciszne’ miejsce na zabawę Weselną

Sala weselna ‚Zacisze’ zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Już okolice sali ukazują nam piękne zielone tereny, ‚skwerek’ za drzewami sadowymi, gdzie wykonaliśmy zdjęcie grupowe, plac zabaw i huśtawka dla najmłodszych i tych którzy chcą zaczerpnąć świeżego powietrza, ławki z parasolami pod którymi można usiąść na papieroska czy też wypić drinka gdy się ściemni.

W środku białe ściany, przełamane ledami. Do tego lustra i piękne żyrandole. Po bokach skrywają się miejsca w których ustawiono szwedzkie stoły z wędlinami, bimbrem czy też ‚słodki stół’ z różnego rodzajem słodkośćiami.

Przy parkiecie do tańca, usytuowane było miejsce dla DJ.

Fotograf i kamerzysta ślubny Chełm, Lublin, Zamość, Tomaszów Lubelski

Szukasz duetu fotograf i kamerzysta na ślub w Chełmie, Lublinie, Zamościu, Tomaszowie Lubelskim i okolicach?

Chcesz, aby zdjęcia i film z Twojej uroczystości były piękną pamiątką do której będziesz wracać po latach?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: „tak”, skontaktuj się ze Mna.

A teraz …
Zobacz, jak wyglądał ślub i wesele Magdy i Bartka