Lifestylowa sesja ciążowa | Sawin

Lifestylowa sesja ciążowa. Sesja ciążowa w domowym zaciszu

Wchodząc w rok 2020 postanowiłem sobie, że nowy rok będzie czasem w którym do oferty zostają wprowadzone sesje lifestyl’owe.
Nie byłem świadomy, że chwilę później wszystko zostanie 'zamrożone’ przez pandemie.
W tym momencie rząd odmroził branże fotograficzną, a przynajmniej jej część i mam możliwość spotkania się z Wami i wykonywania dla Was sesji rodzinnych, ciążowych, sesje partnerskie, sesje narzeczeńskie czy sesje indywidualne.

Lifestylowa sesja ciążowa. Sesja ciążowa w domowym zaciszu


Z Agnieszką i Bartkiem poznałem się już 2 lata temu – podczas pierwszej sesji ciążowej Agnieszki. Agnieszka wtedy nosiła w sobie małego Kubę, a same zdjęcia zostały wykonane z udziałem młodej fotografki Gabrieli Marczak, w malowniczej scenerii, w okolicach Biłgoraja w woj. lubelskim. Do obejrzenia rezultatów zapraszam na mojego fanpage na facebook’u 🙂

Po pierwszej sesji ciążowej, ta wspaniała rodzinka postanowiła wrócić pod mój obiektyw po raz drugi – tym razem na sesję noworodkową.
Kilka kadrów z tej sesji będziecie mogli zobaczyć na ścianach w domu Agnieszki i Bartka.

Jak się okazało – tak im się spodobało, że w chwili, gdy przyszedł czas na chrzest małego Kuby – również poprosili mnie o wykonanie reportażu z tego ważnego dla nich dnia.

Tak właśnie minęło prawie 2 lata, aż do teraz. Jakieś dwa tygodnie temu Agnieszka napisała do mnie wiadomość na messengerze, z pytaniem, czy w związku sytuacją w kraju wykonuję sesje czy nie. Odpowiedziałem, że jak najbardziej, że 'mamy zielone światło’. W tym momencie wiedziałem, że to jest ten czas – czas pokazać moim klientom, że w ofercie pojawia się opcja sesji lifestyle, w domu czy też w innym miejscu w którym czują się komfortowo.

Agnieszka stwierdziła, że nie chcą drugiej sesji plenerowej, są gotowi na nowości i z miłą chęcią zgodzą się na sesję lifestyle.
W takcie ustalania szczegółów i terminu, zaproponowałem dodatkowo wyjście na spacer jako dodatkowe uzupełnienie fotograficznej opowieści na która zapraszam 🙂

Miłego oglądania

~Kamil
uchwyceniwkadrze.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.