Dwór Woskrzenice - Wesele

Dwór Woskrzenice – Wesele Blanki i Konrada | 19.06.2021

Dwór Woskrzenice – Wesele Blanki i Konrada


Jeśli jesteście z okolic Białej Podlaskiej i szukacie pięknego, klimatycznego miejsca na Wasze wesele – koniecznie musicie odwiedzić Dwór Woskrzenice!

Dwór Woskrzenice to fantastyczne miejsce z ogromnym ogrodem oraz super namiotem. Pomieści sporą liczbę zaproszonych gości.

Ten ślub i wesele w Dworze Woskrzenice powodują niesamowite wspomnienia. Krajobraz, zielone tereny, klimat, radość, śmiech i łzy, przyjaciele, dobro, miłość – to wszystko składało się na jedyny taki dzień wspólnej drogi Blanki i Konrada. Jako fotograf ślubny Biała Podlaska napiszę jedno: MUSICIE TO ZOBACZYĆ – Dwór Woskrzenice – Wesele Blanki i Konrada . 

Biała Podlaska – Dzień ślubu – Fotograf Ślubny


Zanim tych dwoje powiedziało sobie uroczyste TAK, wcześniej przez kilka godzin trwały ostatnie przygotowania i chwile spędzane jeszcze jako narzeczeństwo. Blanka wraz ze swoimi przyjaciółkami druhnami rozlewały szampana, śmiejąc się do łez. Zakładanie sukni ślubnej i wpinanie welonu na głowę wzruszyło dziewczyny.

Panowie, zgodnie z tradycją nie mieli tam wstępu i szykowali się w domu rodzinnym Konrada. Chłopaki podobnie jak dziewczyny nie byli gorsi. Konrad otworzył swój tajny 'barek’ ukryty w kanistrze i wypili oni po szklance dobrego brązowego trunku 🙂

Wesele w Dworze Woskrzenice – Biała Podlaska


Piękne miejsce jakim jest teren Dworu Woskrzenice pozwoliły by życzenia ślubne były składane w pięknej zielonej scenerii. Cały teren robił ogromne wrażenie, a sam namiot weselny ozdobiony girlandami, okrągłe stoły z drewnianymi krzesłami, czy też słodki stół wyglądał zjawiskowo. Klimatu dodawał napis LOVE.

Po życzeniach i wypiciu pierwszej lampki szampana, przyszedł czas na pierwszy taniec młodej pary, a później huczna zabawa do rana przy akompaniamencie Wespół Show

blanka konrad wesele w namiocie dwor woskrzenice 3 - Dwór Woskrzenice - Wesele Blanki i Konrada | 19.06.2021
blanka konrad wesele w namiocie dwor woskrzenice 4 - Dwór Woskrzenice - Wesele Blanki i Konrada | 19.06.2021
blanka konrad wesele w namiocie dwor woskrzenice 23 - Dwór Woskrzenice - Wesele Blanki i Konrada | 19.06.2021
blanka konrad wesele w namiocie dwor woskrzenice 228 - Dwór Woskrzenice - Wesele Blanki i Konrada | 19.06.2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.